all active
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barcoleta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Bledd.Numri i postimeve : 11
Join date : 30/04/2009
Age : 19
Location : Kosova

MesazhTitulli: Barcoleta   Fri May 01, 2009 2:15 pm

Titulli : Rrahja

E kishte rrah baba njerin dhe shoki e vet po e pyet : Qka bere pastaj.Ai i tha kam ndegju qe babes nuk duhet me ja kthy doren e kur ti kam hi shkelma.

Titulli : Vjehrra

Skocezi : E dashura vjehrr
Vjehrra : Urdheroni
Skocezi : Sa mendoni të rrini te ne?
Vjehrra : Paj, derisa t'ju merzitem!
Skocezi : E pse kaq shkurt?

Titulli : Kulleri

Shkon nje Kuller ne nje fshat dhe i afrohet nje lope
kur ajo ja hini shkelum
kulleri s'largohet po veq kqyr.
Pastaj vie nje fshatar edhe po i thot largohu se ta hin apet.
Kulleri i pergjigjet .. po veq s'ka te drejt a

Titulli : Dixhej

Bahet ni party ni far veni edhe tash ky djali pi thot babes tij, bab a ki me mi gjet do pare njeri se e kem organizu ni partye pom duhen,,pi thot baba ec be se skom thot hajt be se u ardh ni Dixhej pi së largëti edhe asht shum i smut , ja bon baba i smut the a ? po thot djali.. qe pra merri 2 euro bleja 1 kg banane edhe mos um shurdho ec hup

Titulli: livadhi

Ne nje livadh ishin ulur nje vajz dhe nje djal e tash ai djali poi thot vajzes nje nje livadh osht nje lule e ajo lule je ti kurse vajza ja kthen ne nje livadh osht nje kali e ai kali je ti?

Titulli: Moderatorja

E pyeten nje qytetar: "Me cilen moderatore te televizionit e kishe kalu naten"?
Qytetari u pergjegj: Nuk kallzoj se pastaj um rreh Ramushi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barcoleta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
acitone :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Argëtim & zbavitje-
Kërce tek: