all active
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Poezi Qesharake

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Bledd.Numri i postimeve : 11
Join date : 30/04/2009
Age : 19
Location : Kosova

MesazhTitulli: Poezi Qesharake   Fri May 01, 2009 2:16 pm

Syt e mi Aspirin goja ime Ampicilin duart e mia Andoll zeri im Sirup per koll

Matematik moj matematik ma ke pre zemren si me thik po skish pas faj profesori ment i kisha te dashnori.

Luj djalo luj me vajzen e huj,nana e ka rit ti ja shkalavit.

Spo ta lypi per mu knaq,po ta lypi per ilaq...

E pyet profesori një vajze a çka janë këto qe i ke veshur(tangat),ohh profili është shenje mercedesi a po kupton.

1000 i shikoj 100 i njoh 10 i kuptoj 1 e dashuroj.

Në mëngjes nuk ha bukë tu mëndu për ty në drek nuk ha bukë tu mëndu për ty nuk darke nuk ha bukë tu mëndu për ty natën nuk më nxin gjumi.

Hajde Tash Dridhe Prekolicen Tash Deshe Traktorin Po Du Me Ta Pa Akumulatorin,Po Du Me Ta Pa E Me Ta Dhez Motorrin.

Në përpunim është Nicku jem !

Krejt po e këqyrin bothen e vet, unë temën nuk po muj me e pa.

I kam gati 40 vjet e nuk kam femër, spom len gruja.

I thotë gruaja burrit tregoma një humor, i thotë buri gruas unë veç ty të dua.

Oj ti qik me sytë e zi a e man men kur ta kom shti.

Ti me je si një pik lloçi ty s'të lan as demostosi ty s'të lan as varikini ti për mu je si një pik benzini.

Qite pak parfum se të donë femra ma shumë.

Ti nuku flokt ta nuku bishtin mos fol pa e quar gishtin.

Ti ma ki vjedh zemrën... unë Kredit kartën tende!

E Kuqe është dashuria, e Zezë është urrejtja dhe i kaltër është syri yt nëse fol edhe njëherë për mu.

A e njeh këtë? një femër e bukur te shikon dhe ti mendon qe ki shans por kur afrohesh të tregon qe ki majonezë n fytyrë.

Unë kam pas një femër emri i sa ka pas (Emrin), ajo ma theu zemrën @@ e unë ja theva hunët.

Zoti e krijoj token... Zoti i krijoj malet... Zoti të krijoj edhe ty... por të gjithë e bëjnë ndonjë herë një gabim!!

Si mundesh me dit që birra ka hormone të femrave! nëse e pinë ata ti do te fol budallaqe dhe s'do te din me i grah kerrit.

I dashuruar d.m.th me u pshurr ne pantallona? krejt e shohin por vetëm ti e ndjen nxehtësia.

Zoti te hënën krijoi bukurinë, te martën inteligjencën, te mërkurën simpatinë, te enjten stilin, te premten paret... o ti ku dreqin ishe atë jave??

Fluturo Dallëndyshe Shko ne rrotë te sames ku e le besën idioti i nënës??*

Askënd se dua, Asnjërit s'ia rrasi po cilit kam qejf zemrën ja plasi !!

Jam car, jam djali i nënës ato qe ma prishin qefin i qoj ne rrotë te sames.

Pse more po hani mut tu kon bureki 1 euro.

Ma ka lan baba amanet me u martua ne internet.

Kërkon se dua, asnjërit s'ia rrasi, por kujt dua zemrën ja plasi.

Kur e përjetova puthjen e pare mustaqet sa ja patën nis me më dal.

Vala boll t 'kam mbajt ne zemër, qu shëtitu pak.

Ooooh bre zemër sa te dua, aq shume te dua qe besa edhe dje te kam tradhtuar.

Kur je kanë i vogël, je kanë i trentë veç tash mos vet hiq...

Qa po këqyrë shtremb, apo doket vetja i/e drejt a??

Ec more shpejt se te ikën delet oooo njeri.

Ta shti gishtin ne sy e te shurdhoj.

Kur pot shoh aq qe lezet po më vjen, që po të bllokoj...

Nëse e ke nijet me lan femrën, leje te unë...

O ma hangshe majën e zemrës se më llake qull me bane.

A je llabud apo budall ??

Sa herë po hi ne MSN po mu qohet... me ta rras bllok.

Kur mënoj në ty është si me shkuar ne WC.

A e man men kur jam kanë i vogël? Qe të nxifsha në një qysh...
çka është ndryshimi në mes të kali dhe gomarit? Kali kullot në livadh ndërsa gomar je ti.

Unë jam duke e shkruar një libër te telefonave a po ma jep numrin tënd.

Gjithë ata MSN Pseudonime; unë e lej thjesht.

Mos fol për veten! Atë e bëjmë ne kur ti nuk je këtu.

Unë quhem (emri juaj) po ti?

Çka është pika me e lart e mizorisë? me shty një qorr nga shkallet dhe me i than qita nuk e ki pa qe ka me te ndodh.

Çka është pika me e lart e mizorisë? me i than një invalidit në korrik me rrota: vrapo për jetën tanë.

Derisa shefi im bon sikurse unë marr shumë pare, unë bëj sikurse jam duke punuar shumë.

Ne do ta shikojmë i thotë një qorr një shurdhanit.

Jeta është e shkurt për me diskutuar pra unë kam gjithë te drejt
dikush ma ka shkruar një letër dhe me ka akuzuar qe jam Tuz.

Kush ta ka jep të drejtën ty që ta lexon këtë?

Ti je ndaluar për me fol.

As Ma Mirë As Ma Keq Gjithë Jam Kanë Ky Dreq!

Nëse Doni Me Lënë Femrën Lëne Te UNË

Kurr ste kom dasht kurr sta kom rras me ty kom dal tjetrin me plas.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
vki70@li
VizitorMesazhTitulli: shume te bukura me te ver8   Sun Mar 13, 2011 3:47 pm

I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Mbrapsht në krye Shko poshtë
bLazeD
VizitorMesazhTitulli: bLazeD   Mon May 30, 2011 10:32 pm

Poezi Te Bukura Dhe Per Te Qeshur... afro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
00000
VizitorMesazhTitulli: 0_00@hotmail.com   Mon Jun 06, 2011 12:34 pm

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Exclamation Question Idea Arrow Neutral What a Face Like a Star @ heaven Suspect I love you pale silent tongue pirat clown cyclops @ No alien shum shum pa lidhje as njo nuk me pelqeu nga poezit e juaja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sali
VizitorMesazhTitulli: tum   Mon Jun 13, 2011 1:17 pm

u kan 1 plak e pi thot ni djali te vogel -Qysh e ki emrin?: djali pergjigjet : si te babit tem -Plaku e pyet perseri -E babai yt qysh e ka emrin?djali pergjigjet : Si temin !!!!!!?/ confused [center]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
miri
VizitorMesazhTitulli: Re: Poezi Qesharake   Fri Jun 24, 2011 2:12 pm

nje dit vdes njani ne fshart dhe para se me dek e le amanet me ja shti ni telefon me veti ne arkivol . por nipi shum i mrapsht e vjedh telefonin e atij qe kish vdek . kur ne dark fillo me ju cu zile tan familjes . familja cmenen por smujshin e e e hap vorrin se e kishin shti me hoxh . nje dit prej ditsh vdes nje kusheri i fshatit . dhe nipi shum kopil e shkru ni sms familjes tina dhe thot ne sms ma coni karikusin per filanin se skam ma bateri .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
beta
VizitorMesazhTitulli: kulumrija jeme kulkulkulkulkul   Thu Jun 30, 2011 10:17 pm

asnjona per qetren ma e mejra e onkshit mutin krit pppffffffffffffffffffffff
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gh
VizitorMesazhTitulli: gfjh   Thu Jun 30, 2011 10:17 pm

Rolling Eyes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Poezi Qesharake   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Poezi Qesharake
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
acitone :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Argëtim & zbavitje-
Kërce tek: