all active
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 historia shqiptare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Bledd.Numri i postimeve : 11
Join date : 30/04/2009
Age : 19
Location : Kosova

MesazhTitulli: historia shqiptare   Fri May 01, 2009 4:04 pm

Uqk me naTon ne vitin 1999 me bombardimet e tyre i detyruan serbet te nenshkruajne largimin dhe prej athershit Kosova osht e Lire:D.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
historia shqiptare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
acitone :: Arti dhe Kultura :: Historia Shqiptare-
Kërce tek: